Araçlarımız - Skoda Yeti 2010
\"\"
  Markasi : Skoda
  Modeli : Yeti
  Model Yili : 2010
  Motor Hacmi : 1.2
  Motor Tipi : Benzinli
  Vites Tipi : Otomatik
       
       
       


Yeni Skoda Yeti, benzersiz tasarımın, güvenliğin, işlevselliğin ve konforun yeni tanımı olarak geliştirildi.

Bu yeni modelde, yeni motorların yanı sıra elektronik sistem ayarlarını arazi koşullarına uyarlayabilen off-road sistemi, elektrik kontrollü iki parçalı panaromik açılır cam tavan ve yatay barlara ve çıkarılabilir kancalara sahip bagaj bölmesi sabitleme sistemi gibi pek çok yeni teknik çözüm sunulmaktadır.

Skooda'nın SUV segmentindeki ilk aracı, karşılaşacağınız tüm zorlukları aşmaya ve beklentilerinizin de üzerine çıkmaya hazır.

Dış Tasarım

Dört farla çevrelenmiş belirgin radyatör ızgarasıyla vurgulanan ön kısım, eğlenceli ve keyifli bir sürüşün sinyallerini verirken, 5 kapılı hatchback gövdenin arka kısmı pratikliği ve işlevselliği vurgulamaktadır.

Yeni Skoda Yeti'nin kompakt ebatları, şehir içinde manevra kabiliyeti ve kontrol yeteneği sunarken, geniş çamurluklarla ve gümüş gövde altı koruma şeritleriyle belirginleştirilen güçlü SUV görüntüsü, bozuk arazideki macera dolu sürüşlerin habercisidir.

Boyalı sütunlar ile uyumlu bir görünüm sergileyen camlar, elektronik kontrollü iki parçalı panaromik açılır cam tavan ve yanlamasına yerleşimli port bagaj, aracın önemli tasarım unsurları olarak göze çarpmaktadır.

İç Tasarım

Yeni Skoda Yeti, tüm yolcular için geniş iç hacim, konfor ve işlevsellik sunmaktadır.

Yüksek konumlandırılmış koltuklar, yolculara güven verir, çevrenin daha rahat izlenmesine olanak tanır ve aracın içine giriş çıkışları kolaylaştırır. Oldukça sağlam koltuk dolguları, belirgin koltuk yan destekleri ve ayarlanabilir koltuk sırtlıkları, uzun yolculuklarda yaşanabilecek yorgunlukları ortadan kaldırır. Üç parçalı arka koltuk sistemi VarioFlex, kabindeki ve bagajdaki işlevselliği en üst seviyeye çıkarır.

Yeni ön göğüs; ferah ve kompakt kabin tasarımını vurgulamak amacıyla özel tasarlanmıştır. Yeterli hacme sahip saklama alanları ve değerli malzemelerin kullanımı da araç donanımını ön plana çıkarmaktadır. Ön göğüs, döşeme ve dekoratif parçalar için 16 farklı renk kombinasyonundan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.
http://www.yeti.com.tr/gorunum.asp


Skoda, Yeti, 2010

yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!