Araçlarımız - Skoda Süper B 2011 ModelPatentli TwinDoor yapısı sayesinde Yeni Škoda Superb bir liftback modelin pratik avantajları ile bir sedan modelin zarafetini birleştirmektedir. Tasarımda bireysel yaklaşım Yeni Superb'i büyüleyici bir otomobil haline getirmiştir. Özellikle kabinin genişliği, yolculuk esnasında konfor seviyesini artıran üstün niteliklerden biridir.

Superb, tamamen yeni birçok özellikle sunulmaktadır. Škoda araçlarında ilk defa sürücü diz ve arka yan hava yastıkları (9 hava yastığına kadar), park asistanı ve AFS'li Bi-Xenon farlar bulunmaktadır. 1.8 TSI/118 kW motor için 3 kollu çok fonksiyonlu direksiyon simidinden kumanda edilebilen 7 ileri otomatik DSG şanzıman bulunmaktadır.


 

TwinDoor sistemi;

Benzersiz bagaj kapağı açma sistemi olan TwinDoor, nefesinizi kesecek orijinal bir teknik tasarımdır. Bagaja küçük eşyalar koymak isterseniz, klasik sedan tip gövdede olduğu gibi sadece bagaj kapağını açabilirsiniz.

Fakat yeni Superb için daha büyük ve ağır yükler de sorun değildir. TwinDoor sistemi sayesinde bagaj kapağını ve camı, bir liftback modelde olduğu gibi açabilirsiniz. Böylece, arka koltukların arkalıklarını katlayarak hacmi 565 litreden 1.670 litreye çıkabilen bagaj bölmesine kolayca ulaşırsınız.

Yeni Superb'de bagajı kapağını çarparak kapatmaya gerek yoktur, kapağı hafifçe kapanmaya bırakmak yeterlidir. Bagaj kapağı, elektrik motorları ile otomatik olarak tamamen kilitlenir. Yeni Suberb'in yetenekleri gerçekten oldukça etkileyicidir.


 

AFS'li Bi-Xenon farlar;

Yeni Superb modelinin çamurluklarının yan tarafına kadar gelen sıra dışı biçimdeki farları aracın ön kısmına dinamik bir görüntü vermektedir. Farlar güçlü ve baskın bir özellik oluşturur ve aracın görmezden gelinemeyecek zarif tasarımının bir parçasıdır.

Bi-Xenon farlar sıra dışı aydınlatma ve yeni AFS (Adaptif Ön Far Sistemi) ile birlikte çok fonksiyonluluk özelliğine sahiptir. Aydınlatmayı çeşitli sürüş durumlarına göre otomatik olarak uyarlar, virajlara doğru döner, hıza ve fiili sürüş şartlarına bağlı olarak aydınlatılan yüzeyi değiştirir ve çeşitli aydınlatma düzenleri sunar, örneğin şehir içi, otoban veya yağmurda sürüş gibi.

"Turist ışığı" fonksiyonu trafiği aracın üretildiği ülkeye ters olan bir ülkeye giren sürücüler tarafından kullanılır. Örneğin, sağdan akan trafik için yapılmış bir araç, trafiği soldan akan bir ülkede karşıdan gelen sürücülerin gözünü kamaştırmaz.
 
 
 
 
 

  
Skoda, Süper, B, 2011, Model

yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!