Araçlarımız - Skoda Octavia 1,6 TDI 2010 ModelHer zamankinden daha fazla kendine güvenen

Zamanın ötesinde tasarım, gelişmiş teknoloji, yolcular ve bagaj için geniş alan, öne çıkan sürüş özellikleri ve son derece uygun fiyat. Škoda ailesinin en başarılı modellerinden biri olan Octavia'nın, şu ana kadar tüm dünyada iki milyondan fazla kişiyi bu denli etkileyen özellikleri.

Makyajlı Octavia'nın zamanın ötesindeki zarafete sahip tasarımı, Škoda ailesinin ve Octavia gamının bir üyesi olduğunu daha fazla dinamizm ve gerçek bir büyü katılmış olarak gösteriyor. Görünüm şimdi daha da sofistike, çizgiler daha şık ve aracın hem önü hem de arkası yeniden tasarlanmış.


 

Teknoloji ve tasarımın kusursuz kaynaşması


İç mekandaki yeni özellikler ve görünüm, hem daha rahat hem de daha güvenli bir duruşu ifade ediyor. Octavia artık, ürün gamının içinde tamamen yeni nesil 3 ve 4 kollu direksiyon simitleri, radyo sistemlerini de sunuyor.

Gösterge paneli, yenilikçi ve şık tasarımın yumuşak ve dokunmatik yüzeyle birleşmesine en güzel örnek. Beyaz LED aydınlatma, siyah gösterge panellerine şık bir görünüm verirken, diğer elektronik aksamdaki klasik yeşil fon aydınlatma, sürüş esnasında rahatsız etmeyen hoş bir uyum sergiliyor.

Koltukların yeni renkleri ve malzemeleri ile kapı panellerinin uyumlu tasarımı yeni gösterge panelinde yaptığı gibi en modern trendlere uyum sağlıyor.

 

 

Gelişmiş teknoloji;

Yeni Octavia'da sunulan teknoloji, günümüz otomobillerinde bulunanların en gelişmişlerinden biri. Yeni Octavia'da, dört benzinli, üç dizel motor seçeneği ile geniş bir otomatik ve düz vites seçeneği sunulmaktadır.

1.4 TSI/90kW (122 bg) ve 1.8 TSI/118 kW (160 bg) motorlar için özel olarak geliştirilmiş, devrim yaratacak DSG 7° otomatik şanzıman sistemi mevcut Yeni Octavia'yı farklı kılan teknolojik yeniliklerin başında gelmektedir..

Yeni Octavia'nın motor hacmi ve güç seçenekleri, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çeşitlilik sunuyor. Benzinli motor seçenekleri 1.6 MPI/75 kW (102 Hp)'den başlayarak, 147 kW (200 bg) güç sağlayan 2.0 TFSI'ya kadar değişiyor. Octavia'nın dizel modeli ise 77 kW (105 bg) ve 103 kW (140 bg) çıkışlı iki turbo motoru seçeneği sunarken, 125 kW (170 bg)çıkış veren yakıt enjeksiyonlu, 2 litre turbo dizel common-rail seçeneği de mevcuttur
 


Skoda, Octavia, 1, 6 , TDI, 2010, Model

yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!