Araçlarımız - Skoda Fabia
\"\"
  Markası : Skoda fabia
  Modeli : fabia
  Model Yılı : 2010
  Motor Hacmi : 1.5 dizel
  Motor Tipi : Dizel
  Vites Tipi : Manuel
  Kapı Sayısı : 5
  Klima : Var
       


Çevremizdeki hersey ilhamla doludur. Insanlarin yüzleri, agaçlar, evlerin camlari, sokaklar. Nereye bakarsaniz bakin, herseyin benzersiz çizgileri ve renkleri vardir. Herseyin kendine özgü tarzi ve tasarimi vardir. Yepyeni tarzi ile sizleri yeni yepyeni Fabia ile tanistiriyoruz.

Perde hava yastiklari

Fabia aksesuar yelpazesinde yepyeni bir seçenek. Açıldığında perde hava yastıkları kabinin yan kısmı boyunca bir "perde" oluşturur, sürücü ve yolcuları ciddi yaralanmalara karşı korur.

Viraj görüş sistemi

Yansıtıcı yüzey yerine projektör farlarda ışığı, xenon farlarda olduğu gibi dağıtan bir lens kullanıldı. Ön tekerleklerin dönüşüne bağlı olarak lambalar da yanlara doğru dönebilir - virajın iç tarafındaki far 15 derece ve dış tarafındaki de 7.5 derece dönerek ışığı virajın içine doğru yansıtır.

Kaza!


Kaza anında dörtlü flaşörler ve kabin lambaları otomatik olarak yanar, merkezi kilit devreden çıkar, yakıt pompası devreden çıkar ve benzin deposundan gelen hatlar kesilerek yangın tehlikesi önlenir.

Yaya güvenliği

Yeni Fabia, yayaların korunmasına yönelik yeni AB direktiflerine uygundur (Faz 1). Yeni Fabia'nın bir yayaya çarpması halinde, kaput ile motor bölmesindeki sabit parçalar arasındaki mesafe artırıldığından, ön tampon tasarımı değiştirildiğinden ve darbenin kuvvetini azaltan parçalar eklendiğinden yaralanma olasılığı artık çok daha az.

Araç hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.
http://www.skoda-auto.com/tur/model/newfabia/home/
yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!