Araçlarımız - Seat Leon 2010
  Markası : Seat
  Modeli : Leon
  Model Yılı : 2010
  Motor Hacmi : 1.6
  Motor Tipi : Benzinli
  Vites Tipi : Manuel
       
       
       Yeni Leon’da nereye giderseniz gidin, gelecektesiniz demektir. Önden arkaya kadar yeniden tasarlanmış olan yeni Leon, yolun her santimetresini en ileri teknoloji ile aydınlatır ve sizin için en heyecanlı sürüşü hesaplar – ve tam konfor ve güvenlik içinde keyfinize bakmanızı sağlar.

Tasarım

Herkesin hayran olduğu Leon’un sportif tasarımındaki yeniliklere bir göz atın: Ön tampon, ön farlar ve ızgara, otomobile daha çarpıcı bir görünüm vermek için yeniden tasarlandı. Yan aynalar, arka uçta ise girintili tampon, bagaj kapağı, farlar ve geniş arka cam yenilendi. İç tasarım da zevk yönünden eksiksiz olarak yeniden tasarlandı.İç tasarımda, daha kişiselleştirilebilir çok çeşitli döşeme ve renk seçenekleri sunuluyor. Orta konsol ve gösterge paneli yenilenerek, siyah panel teknolojisi ile donatıldı. Yeni tasarlanmış direksiyon simidi ve vites topuzu da dikkatinizi çekmek için orada...

Dinamikler


Manuel modda, direksiyon simidindeki vites kollarını kullanarak vitesler ile yarışmanızı sağlar. Otomatik modda, -Yeni Leon’daki 7 vitesli Doğrudan Vites Değiştirmeli Şanzıman (DSG) – 1.8 TSI 160 hp motor mevcuttur- vitesleri değiştirmek için doğru zamanı seçtiğinden siz arkanıza yaslanabilirsiniz. Bu şekilde performans ve yakıt verimliliği optimize edilir. Hızlanma her zaman yumuşak ve dinamiktir. Yapay zekanın elde ettiği kadar gerçektir.

Konfor

Teknolojinin hayatınızı kolaylaştırması gerektiğini düşünüyoruz. Paralel park ederken, ek bir çift gözden daha yararlı ne olabilir? Yeni Park Sensör özelliği ile ön ve arka tamponlara dikkatlice entegre edilmiş sensörler, nesnelere yaklaştıklarında sürücüyü uyarır. Çok işlevli direksiyon simidi aracılığıyla USB cihazınızdaki veya iPod®'unuzdaki MP3-dosyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan yeni USB/Aux İn portumuzu (CUP) unutmayalım. Onlarsız nasıl yapabildiğinize şaşıracaksınız.

Emniyet

Yeni Leon’da virajı dönmeden önce önünüzdeki yolu aydınlatan Dönüşe Duyarlı Geliştirilmiş Bi-xenon Far Sistemi (AFS) gibi çok çeşitli güvenlik özellikleri mevcuttur. Dönüşe duyarlı ön sis farları, yolu daha da verimli aydınlatır. Arka yolcuların güvenliğini artıran, arka göğüs hava yastıkları, koltuk arkalığına özenli bir şekilde entegre edilmiştir. Ayrıca, ESP (Elektronik Stabilizasyon Programı) direksiyon simidinden, lastiklerden, frenlerden ve gaz pedalından gelen bilgileri izler ve otomobili olması gereken konumda tutmak için ayarlamalar yapar. Bu arada, ABS (Antiblokaj Fren Sistemi) tekerlekleri hangi yol koşullarında olursa olsun kilitlenerek kaymaktan veya patinaj yapmaktan uzak tutar. Ayrıca, Acil Durum Fren Destek Sistemi(EBA), milisaniyeler içerisinde maksimum frenleme kuvveti uygulayarak ‘panik duruşlara’ tepki verir.

Araca 360 derece bakış açısı keyfini yaşayın.
http://www.seat.com.tr/seat/modeller/leon/360.aspx?menu=360

Araç hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.
http://www.seat.com.tr/seat/modeller/leon/baslangic.aspx?menu=baslangic


Sea, Leon, 2010, Benzinli

yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!