Araçlarımız - Renault Clio Symbol 2010
  Markası : Renault
  Modeli : Clio Symbol
  Model Yılı : 2010
  Motor Hacmi : 1.5
  Motor Tipi : Dizel
  Vites Tipi : Manuel
       
       
       


Modern ve Sık Tasarım

Modern ön yüzü ve çekici profili ile Yeni Symbol, Renault'daki değişimin temsilcilerinden biri. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve gövde rengi dikiz aynaları aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor.
Arka bölümde, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Gövde renginde olan arka tampon ve stop lambaları bu hissi güçlendiriyor.

Yakıt Tüketimi

Yeni Symbol yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek... Yeni Symbol ile benzersiz sürüş keyfi sizi bekliyor, yol tutuşunun keyfini çıkarın!

Toplam Kullanım Maliyeti

Yeni Symbol, akıllı bir seçim. Yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip.  En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek... Symbol ile benzersiz sürüş keyfi sizi bekliyor, yol tutuşunun keyfini çıkarın!

Araç hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki adresi iceleyebilirsiniz.
http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=781Renault, Clio, Symbol, 2010

yardim hattimiz
yol yardim
servis hizmetleri
bize ulasin
google map
google map
 
Copyright © 2010 sachacar.com All Rights Reserved

Tel: 0216 506 20 41
Bahçelievler Mahallesi Zümrüt Caddesi Akabe Sokak no:2/2 Pendik İstanbul
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!